Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvos szakosodhat úgy, hogy a...

Orvos szakosodhat úgy, hogy a katonaságnál tudjon elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Szeretnék orvos lenni és egyben azokon az embereken segíteni, akik önkéntesen vállalják a kockázatokat...csak nem tudom ehhez speciális iskolát kell -e végezni, vagy miként működik ez a dolog....

2012. jan. 29. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
elvégzed az orvosit és ennyi. de van vmi ösztöndíjfélesége a katonaságnak, és akkor katonaorvos leszel. legalábbis a katonasággal állsz majd szerződésben.
2012. jan. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az orvosi elvégzése után,a diplomával a kezedben menj be a közeledben levő hadkiegre,és ott érdeklődj,esetleg az Orvosi Egyetemen is tudhatnának ilyesmiről - persze nem egy elsőéves suhancnak,az még ne érdeklődjön felfelé,hanem tanuljon- hanem egy felsőbb évesnek,aki már lerakott néhány tucat szigorlatot az asztalra,szóval némi tapasztalattal a tarsolyodban kell ilyesmi iránt érdeklődni...
2012. jan. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen szakosodás nincs!
2012. jan. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De van ilyen szakosodás! Még régebben böngésztem hogy melyik szakma hány év tanulás és tisztán emlékszem hogy volt ilyen hogy katonaorvos. Estére megkeresem neked és belinkelem.
2012. jan. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké...nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!
2012. jan. 29. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Na megtaláltam neked, a szakképzés neve: Honvédorvostan,

katasztrófa-orvostan és összesen 60 hónap amíg megszerzed a szakképesítést (természetesen a 6 év orvosi után).

Itt a link: a 9. oldalon keresd!


www.sote.hu/download/inst145/7_jogszab66_1999.doc

2012. jan. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm...nagyon sokat segítettél.... :)
2012. jan. 30. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!