Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az MBA...

Mi a véleményetek az MBA képzésről itthon és ESCP külföldi suliban lévőről? Www.Escpeurope.eu/, egyik neves iskola, aki ismeri ezt, testvérem ezután érdeklődik, azt mondják ez nagyon magas színvonalú

Figyelt kérdés

Most csinálom a programozó informatikus diplomámat ELTE-n,sajnos még van kb egy évem,mellette dolgozok egy multinál számlásan ,most 9.hónapja.

Az a kérdésem,hogy aki elvégezte az meséljen már róla,hogy milyen?

Főleg aki külföldön csinálta.

Milyen a képzés?Hasznos?

Miket tanultatok?Gyakorlatias-e?

Ha elvégzem akkor tudom cégvezető lehetek,de azon belül például,mint egy ügyvezető,aki a vállalkozást irányítja?


Nagyon érdekesnek tűnik a képzés a tesóm ő most akar jelentkezni Franciaországba,engem is érdekelne kb.2,5 év múlva addigra már magas szintű tapasztalatom multi környezetben.Plusz angolt felsőfokon fogom már beszélni,tanulok plusz a cégben angolul tartjuk a kapcsolatot a külföldi kollégákkal mellette a franciát akarom addigra erős középszintre felhozni,de lehet inkább felsőfokra.

Ti mivel fejlesztettétek nyelvtudásotokat,hogy szinte anyanyelvi szinten legyetek?

Mert minden angolul megy,az oktatás,a gyakorlat is.

Érdekel a vezetés,szeretem irányítani a dolgokat embereket,szeretek szervezni,projektet irányítani,úgy érzem lenne hozzá affinitásom,meg nagyon érdekel a dolog.


Minden véleményt várok,tudom,hogy drága a képzés effektíve,de az mellékes.


Köszi szépen aki válaszol nekem.


2012. jan. 30. 12:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!