Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám össze tömöriteni...

Hogy tudnám össze tömöriteni a cuccaim vagy valami trükk vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Keddem megyek erdei suliba és én viszem a legtöbb cuccot-2 nagy bőröndöt 1 nagy oldal táskát az iskola táskámat + egy uti táskát de nem tudom mit ne vigyek mert tul képp ha ugy mondjuk én vagyok a leggazdagabb a barátnőim közül és nakam van a legtöbb cuccom...lécci ne b@sztassatok mert ez fontos és az ne válaszoljon aki csak engem akar b@sztatni csak az válaszoljon aki tud valami trükköt hogy hogy kell kis helyre pakolni...előre is köszi
2009. máj. 30. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Kerek mindenkit, hogy teljesitse a kerdezo kereset, es ne valaszoljon neki. Koszi.
2009. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vigyél annyi mindent. Erdei iskolában úgyis el leszel foglalva a többiekkel, meg a természettel. Csak azt vidd, ami nélkül nagyon nem bírod ki, ill. szükséges (pl. pulóverek). Én legalábbis mindig "selejteztem", ha sok lett.


A ruhákat szépen kisimítva összehajtogatva rakd be, úgy foglalják a legkisebb helyet. A táskák összes zsebét használd ki a kisebb holmikhoz (fogkefe, zseblámpa, sebtapasz stb).


Azt viszont mindenképp tartsd szem előtt, hogy 1. minél többet viszel, annál többet kell hoznod is, és 2. több cuccból könnyebb elveszíteni valamit.

Jó táborozást! :)

2009. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Ehh. Irigyellek, hogy ez a legnagyobb problémád. Remélem a helyesírási szótárt is berakod abba a rengeteg táskába.
2009. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az 1.nek inkább nem mondok semmit ugyis tudja mit gondolok a 2.nak köszönöm megis fogom próbálni a 3.at pedig magasról lexarom XD
2009. máj. 30. 18:16
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
"mert tul képp ha ugy mondjuk én vagyok a leggazdagabb a barátnőim közül és nakam van a legtöbb cuccom.." Ez tényleg nem túl szimpatikus hozzáállás. De egy erdei suliba neked sem kell több cucc, mint másoknak, akármennyire gazdag is vagy. A fontos dolgokat (fogkefe, fogkrém, tisztasági csomag, törölközőből kettő, ha strandra is mentek, fehérnemű, pólók, stb) mindenképpen tedd be! Viszont nadrágból nem kell minden napra másik, sőt pulóverből is elég max. 2. Mondjuk nem írtad, hogy mennyi időre mentek, ettől is függ a dolog, de gyanítom, hogy azért lett annyi táskád, mert ezekből minden napra másikat raktál be. Kaját se vigyél túl sokat, ott úgyis kaptok. Remélem, tudtam vmennyit segíteni.
2009. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem te vagy a gazdag, max a szüleid.
2009. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ruha 1 hétre: 3 nadrág (egy rövid kényelmes, egy hosszú kényelmes, egy félelegáns), 7-8 póló, két pulcsi, fehérnemű, zokni, papucs.


1 kényelmes váltáscipő


Tisztasági csomag: egy tusfürdő, egy sampon, fogkefe, fogkrém, egy borotva, dezodor, egy törölköző, egy arckrém.


Hasznos lehet még: hajszárító, egy arckrémes doboznyi mosópor, zseblámpa, jegyzetfüzet, tolltartó, telefontöltő, cellux, sebtapasz, két csomag steril gyorskötöző, egy csomag fájdalomcsillapító, kullancsriasztó, kullancseltávolító kanál, kalcium, 1 tekercs WC-papír.


Nos, elfértem egy bőröndben, asszem. :)


Amit hagyj otthon:


- fölösleges információk a szüleid lóvéjáról (mert a kérdéshez sem volt semmi köze)

- magassarkú cipő

- kispárnád

- plüssállataid

- laptopod

- ágynemmű (csak akkor vigyél, ha allergiás vagy a tollra)

- minden napra külön nadrág (mert nem lesz rá szükség)


Ennél több cuccra nem lesz szükséged. Ha meg feltétlen úgy érzed, vinned kell az egész szobád, hogy mindenki lássa, mid van, oldd meg. :)

2009. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kössz mindenkinek mármint a segitség részét nem az undokoskodást...
2009. máj. 31. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!