Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mechatronika vagy villamosmérn...

Mechatronika vagy villamosmérnök szakkal könnyebb elhelyezkedni székesfehérváron illetve környékén?

Figyelt kérdés

Azért érdekel mert még nem döntöttem el hogy melyik szakra is akarok menni.

Köszi előre is!


2012. jan. 30. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha értesz valamihez az már segit valamit a helyzeteden :). Amugy tökmind1 melyik szakra mész, minden munkaadó tudja, hogy semmihez sem értesz majd hiaba van akár mechatronikai vagy villanyos diplomád.
2012. febr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért az előző válasz kicsit nyers...szerintem soha nem végzett el egy egyetemet sem az illető. Abban igaza van, hogy nem értesz annyira a dolgokhoz, mint egy tíz év tapasztalattal rendelkező munkás, viszont elég sok mindent fogsz tudni amire lehet építeni.

Amúgyis egyetemmel vagy egyetem nélkül a kezdő csak kezdő marad...

Szerintem mechatronikával jobban el tudsz helyezkedni, habár a villamossal sem járnál rosszul.

2012. febr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat most sokkal értelmesebb választ kaptál :)... én tapasztalatból beszéltem és üzenem az előttem szólónak, hogy van diplomám...
2012. febr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!