Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem felháborító az, hogy nem...

Nem felháborító az, hogy nem adják ki a diákigazolványt?

Figyelt kérdés
Már lassan egy fél éve várok a diákigazolványra, de még mindig nem adták ki, pedig már befizettem az 550 forintot. A buszon is még mindig diákot kérek, pedig már lejárt az ideiglenes diákigazolvány.
2012. jan. 31. 13:53
 1/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Az ideiglenes diákigazolvány már nem érvényes, megszüntették. Kérjél helyette nyomtatványt, ami helyettesíti. Nem felháborító, csak bosszantó, mert az iskolák semmit sem tehetnek ellene.
2012. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen,bosszantó,talán kicsit felháborító is
2012. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos pont vizsgaidőszak van. Így az első félévre adható matricát már nem tehetik rá, a második féléves matricát pedig még nem tehetik rá, amíg be nem iratkoztál a második félévre.
2012. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ideiglenes diákigazolványt bevonják, szóval menj és kérj egy Diákigazolvány Igazolás c. lapot. Lejárt ideiglenessel inkább ne járkálj, én is nagyon megszívtam miatta legutóbb, mert megfeledkeztem róla.

Türelem... nem csak te vársz. Rengetegen várunk rá. Addig meg, ne ülj seggre, szerezz papírt. Még mindig jobb, mint a semmi, ugye. :)

2012. jan. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 31. 16:07
 6/6 anonim ***** válasza:
a Jogviszony igazolás című lap nem jó??
2012. febr. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!