Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sürgős! Van értelme beszélni...

Sürgős! Van értelme beszélni az igazgatóval? Nem megyek teljesen az agyára?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy októberben kiharcoltam, hogy átmehessek abba a gimibe, ahova mindig is járni szerettem volna (csak eddig a szüleim nem engedték), de sajnos ott teljesen tele voltak az osztályok. Humán helyett csak matek-inofn volt hely, az meg nekem nem pálya. Így hát oda sajnos nem mehettem. Átmentem egy másik suliba, de ott nagyon rossz a társaság és rendszeresen zokogva jövök haza, mert annyira rosszul érzem ott magam és hatalmas pofáraesésként élem meg, hogy nincs hely ott ahova menni szeretnék.

Azt a tanácsot kaptam, hogy beszéljek az igazgatóval, hogy ha esetleg elmegy egy-egy gyerek és üresedés lesz, akkor én átjöhetek-e oda. Szerintetek meghallgatna az igazgató ? Lenne értelme beszélnem vele ?


15/L


2012. jan. 31. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni, de nem Te lennél az első, aki egészséges maradnál úgyis, hogy nem a kedvenc gimnáziumodat járod ki.
2012. jan. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ennek nagyon kemény érzelmi okai vannak :/
2012. jan. 31. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!