Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diszkalkuliások! Nektek kell...

Diszkalkuliások! Nektek kell érettségit tenni matekból?

Figyelt kérdés
itt főleg a tavaly vagy idén végzősökre lennék kiváncsi mivel nekem eddig aztmondták nem kell ma meg az o.főm azzal fogadott,hogy tavaly óta van valami speciális....
2012. jan. 31. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű speciálisat kell. Én ugyan nem vagyok az, szóval ne haragudj, hogy írok. Nekem volt egy diszlexiás osztálytársam (kb. ők a magyarral állnak úgy mint a diszkalkuliások a matekkal), és neki is kellett magyarból érettségiznie de elintézték, hogy tovább írhassa.
2012. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát oké de eddig nekem végig aztmondták,hogy helyette kell egy másik választott tárgy ami remek,hogy már megint "idejében" szólnak...
2012. jan. 31. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha fontos neked ez a téma, akkor fogadj meg egy tanácsot. Ne az osztályfőnöködre, és ne az itt válaszolókra hallgass, hanem járj utána magad!

Hívd fel az Oktatási Hivatalt, és ott érdeklődj a pontos teendőkről!

2012. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

osztálytársam is fel van mentve matekból neki is úgy volt,hogy egy másik tantárgy kell helyette,de nemrég mondta ofő,hogy lehet,hogy neki is kell mégis valamilyen speciális.

amúgy én is diszkalkuliás vagyok,én érettségizek rendesen matekból.

2012. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Még annyit, hogy szerintem annak nem kell csak matekból érettségiznie akit felmentett a matematikából az orvos, és 4 év alatt nem tanulta. Ha annyira nem megy a matek akkor fel kellett volna mentetni magad belőle még 9. osztály elején.
2012. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

10.től vagyok felmentve mert eddig csak azt anyámék,hogy direkt csinálom.majd elmentünk és kiderül,hogy értelmi fogyatékos lennk ha a másik fele az intelligenciámnak (vagymi) nem lenne magasabb mint az átlagé.

majd érdeklődöm holnap köszi a válaszokat. egyébként teljes felmentésben részesülök tehát elvileg érettségi alol is felmentve meg nem is osztályoznak tehát akkor nem tudom, mit számítanának bele majd

2012. jan. 31. 21:08
 7/7 A kérdező kommentje:
azt hitték* kimaradt
2012. jan. 31. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!