Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológus és pénzügy és számvit...

Biológus és pénzügy és számviteli diplomások, milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Eközött a két szak között vacillálok, és szívesen meghallgatnám olyanok véleményét is, akik épp valamelyikre járnak, vagy jártak. Bármi érdekel, milyen a képzés, mennyire telített a munkapiac, milyenek a kereseti lehetőségek, ki lehet-e jutni vele külföldre, stb? Szóval bármilyen pozitív vagy negatív tapasztalat érdekel a két szakiránnyal kapcsolatban.
2012. febr. 1. 10:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Jelenleg biológus hallgató vagyok. Szeretem, érdekes amit tanulok, de mindenhonnan azt hallom, hogy itthon semmi esély az elhelyezkedésre.. Van ismerős aki évekig keresett állást, aztán elkezdett csinálni egy második diplomát. Egy jó nyelvtudással viszont külföldön nagyon sok jobbnál jobb lehetőség adódik. Ha ezt szeretnéd, szerintem mindenképp külföldben gondolkozz és vágj bele.

Főleg, hogy pénzügy számviteli képzés az új törvény szerint úgy néz ki, csak költségesen indul még a Corvinuson, BGF-en is. Mindenki le van döbbenve a törvényen magán, aztán a még megdöbbentőbb apróbetűs részt még nem sokan olvasták..

Hidd el, ezt úgy mondom, hogy az egész családom egyetemen tanító gazdász, pénzügy-számvitelesek.

Valószínűleg többre mennél ezzel minta biosszal, csak hát a mai helyzet elég nehéz..

2012. febr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!