Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit mondjak nekik? Te mit...

Mit mondjak nekik? Te mit mondanál?

Figyelt kérdés
az a helyzet,hogy egy csoportos foglalkozásra járok hetente,de előfordult már hogy az utánalevő csoportba mentem.ma is szeretnék a későbbibe.anyaék nem nagyon bánják,a tanár se.viszot a csoporttársaim megkérdezik hogy miért nem velük mentem.igazából a későbbi csoport jobb lenne,alapból a másikkal se lenne baj,vagyis az időponttal,de itt kevesebben vagyunk,és nincsenek ott az az 1-2-3 ember,akit ismerek.igazából ők a fő ok.és a másikban van másik ismerősöm aki viszont sztem szeretné,nem bánná,ha vele mennék. hogy későn értem haza?fura lenne az igazat mondani,vagyis a teljes igaszságot,részben leht igazat,de teljesen:S
2012. febr. 1. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Pontosan azt amit itt leírtál. Nem kell túl drámázni.
2012. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!