Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért azt mondják a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azt mondják a lányok külsőre, hogy nekik csak annyi fontos abból, hogy az illető pasi legyen ápolt? Holott ez sajnos egyáltalán nem így van.

Figyelt kérdés
Pl adott egy fiú, aki átlagos arcú, nem kövér és nem is sovány, rendkívül ápolt. szvsz minden nap tiszta ruha, minden nap hajmosás, kétszer fogmosás stb, vidám is stb, mégis elzavarják a lányok. Mert nem az az izmos jó pasi. Akkor mi a fenének mondják azt, hogy csak legyen ápolt!
2011. nov. 30. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
azért mert akinél ez a adonis bepróbálkozott annál pont nem az ilyen tipusú ápolt pasik jönnek be... az h egy pasi legyen ápolt, ez a minimum... és MÉG valamit hozzá kell tenni h be is jöjjön a csajnak... a srác izmokat tett hozzá... egy másik észt... a harmadik jó humort... a negyedik pénzt...stb stb
2011. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja jó de ha nem is engedték a csajok, hogy igazából megszólalhasson vagy kibontakozhasson, akkor honnan derül ki, hogy humoros vagy okos? Maradhatna ott az a srác nyomni a dumát, de ha két szó után látja, hogy a lánynak minden baja van és menne már, alig várja, hogy lekopjon a pasi, akkor mit csináljon? Erősködjön tovább, hátha összejön? Ők egyet pillantanak rád és már el is döntik, hogy kellesz-e vagy sem, itt a nagyon probléma. Mire megy ki ez az egész a lányoknál? De szinte az összesnél, fél mp alatt eldöntenek rólad mindent. Ez így nem fair.
2011. nov. 30. 14:14
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
"mit csináljon? " - máshol keresse a belső értékekre fogékony, kedves, megértő, tisztaszívű leányt.. azért van.. aki keres, az talál - csak semmi csüggedés!
2011. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
elöbb irtam le h annak a csajnak az izmos jött be nem a nagy dumás... keres egy ólyan csajt aki ápolt és beszédes/humorost keres... tudod ez olyan mint a herripotterben: "a pálca választja a varázslót, (...) mert a pálca tanul a varázslótól és a varázsló a pálcától"
2011. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tehát most én azt mondom, ha odajön egy nem csúnya lány hozzám, aki nem csontkollekció és nem folyik szét mint a Duna, nem szakadt ruhákban császkál, simán beszélgetek vele. Csakhát egy lány akkor megy oda egy fiúhoz pl udvarlás céljából, ha az pl egy celeb pasi. Szval ezerből 1 esetben. De ha egy ugyanolyan fiú odamegy egy ilyen lányhoz, akkor ez az egész felborul és általában pofára esés a vége. Sokkal magasabbak valahogy az igényeik. De hogy mire fel? Ezt nem értem. Ha ő lenne Bódi Szilvi, akkor megérteném, de addig soha nem fogom megérteni. Lehet hogy az a pasi csak barátkozni megy oda, vagy valamit kérdezni, de még meg sem kérdezheti, mert jön a mennem kell vagy van barátom szöveg. Holott lehet nem is azt akarja az a pasi,.
2011. nov. 30. 14:22
 6/13 anonim ***** válasza:
mindig volt mindig van és mindig lesz egy hatalmas szakadék a férfi és női nem között... és ezt csak a bizalom tudja áthidalni időlegesen... na azt a bizalmat kell elsőnek kiépítened és persze ingatag de meg kell próbálni, de ha viszont a lány nem engedi ezt akkor hagyd a fenébe mert biztos h nem hozád illik :)
2011. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

rossz csajoknál próbálkozol!

én egy csinos,szép lány vagyok jó humorral(rossz tulajdonságokkal is megáldva,ez természetes),és képzeld

van egy nem kimondottan Adonis barátom,akiért odáig meg vissza vagyok!:)mert egy jó felépítésű,de nem kifejezetten izmos,humoros,őszinte srác,aki mellett nőnek érzem magam!

szval ne üresfejű ribiknél próbálkozz,akiknek a külsőségek a fontosak!

24l

2011. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De te nem érzed hogy általánosítasz? Nincs két egyforma nő. Lehet hogy az egyik félénk, azért küld el. A másiknak van pasija, azért. A harmadik beképzelt liba, azért. A többinek is lehet sokféle oka. Én azért nem állnék szóba veled mert rosszak a tapasztalataim és nem ismerkedem élőben. Neten jobban szeretek, ott nem azt nézik hogy "szőke cicababa", mert nem rakok ki képet. Akkor sem ismerkedek élőben ha jó pasi jön oda hozzám... sőt akkor főleg nem, mert nem is járnék jó pasival, mert nagyobb az esélye hogy megcsal és én féltékeny típus vagyok. Szóval én ilyen vagyok, más meg más. Nem tudom te hol és hogyan, mennyit próbálkozol, de nem tűnik úgy hogy sok tapasztalatod lenne ha így egy kalap alá veszed a nőket. Van sok kedves, aranyos, rendes, beszédes, ismerkedős lány is, én is ismerek sokat, úgy látszik őket eddig elkerülted.
2011. nov. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem általánosítok. Mert biztos van kivétel. De ha odamész 21 hoz és mind elküld, akkor már van egy viszonyítási alapom, hogy a legtöbb lány az ilyen. Mert más ápolt pasik is mind ezekről számolnak be.
2011. nov. 30. 14:42
 10/13 A kérdező kommentje:
20-hoz.
2011. nov. 30. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!