Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki mit tud arról, hogy a...

Ki mit tud arról, hogy a felvételi lapon a magyar nyelv és az irodalom év végi jegyet hogy kell beírni?

Figyelt kérdés
Ugyebár a lapon az van, hogy a magyar nyelv és az irodalom jegy külön van. Csak az a problémám, hogy nekünk a tanárok már 9. év elejétől egybe számolják a nyelvtan és az irodalom jegyeket, és nem tudom, hogy külön-külön hányas vagyok belőle. A tanárt már kérdeztem, de azt mondta, hogy nem tudja megmondani, hogy melyik osztályzatom melyik tantárgyból van, mert egybe írja be a naplóba. A bizonyítványban is úgy van beírva, hogy "Magyar nyelv és irodalom". Légyszi, ha tudtok erről valamit, akkor írjatok!
2012. febr. 1. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
elvileg ilyen nem lehetséges, ill ugymond "nem legálisan" osztályoztak akkor titket külön-külön.mert a naplóban is külön kell őket írni.. :/
2012. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
11. osztálytól már elektronikus naplónk van, és oda is úgy van csak írva, hogy "Magyar nyelv és irodalom"...és a tanárnak a kézi naplójában is egybe van :S de megkérdeztük az igazgatóhelyettest, mert hogy ő intézi ezeket a témákat, és azt mondta, hogy ha mondjuk 5-ös voltam magyarból, akkor úgy írjam be, hogy mindkettőből ötös voltam... :S de ezt így nem igazán lehetne, igaz?
2012. febr. 2. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!