Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik a könnyebb? Az info...

Melyik a könnyebb? Az info érettségi középszinten vagy a biosz érettségi középszinten? Melyikre könnyebb felkészülni hogy minél jobb érettségit írj?

Figyelt kérdés
Nagyon tanácstalan vagyok és jó lenne látni olyan emberek véleményét akik valamennyire jártasak benne, vagy mondjuk érettségiztek mindkettőből.
2012. febr. 3. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát tapasztalatból nem beszélhetek, de lépten-nyomon azt hallom, hogy a középszintú info érettségit szinte egy hülye is meg tudná csinálni.
2012. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én mindkettőből érettségizek(tem). Az infó jóval kevesebb felkészülést igényel, kb egy hónap alatt majdnem a nulláról hoztam fel... nagyon könnyű. Csak gyakorlás kérdése. Biológiát meg nagyon kell tanulni, meg kell egy kis érzék hozzá. Mindezt úgy mondom, hogy biológia beállítottságú vagyok, egyáltalán nem szeretem az infót, de biztos vagyok benne hogy könnyebb sikeres érettségit írni belőle (de könnyű bukni is rajta, könnyebb elcseszni a dolgokat írásbelin)
2012. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jah és az infóm 90%os lett, előrehozottan, a bioszt még később fogom megírni.
2012. febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
infoból én is hamar felkészültem és 93% lett,könnyű volt:)
2012. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Ezt már hallottam én is több embertől hogy könnyű info érettségin bukni, de ez valójában mit jelent? Csak a figyelmetlenség miatt van ez vagy van valami már oka is?

2012. febr. 3. 19:18
 6/11 anonim ***** válasza:
ugyan már 20%ot ha tudsz olvasni akkor sima ügy.... excellhez is átlagot számolsz ..... ugy bukhatsz meg hogy nem mented el max
2012. febr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem hogy tudjam mire jó odafigyelni közbe.
2012. febr. 3. 20:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Főként a mentéseken szoktak bukni az igaz. Ismerek olyat akinek valami gubanc volt vele és megbukott érettségin. De figyelmetlenség miatt is bukhatsz pontokat, pl nekem is volt hogy megcsináltam valamit, aztán valahogy mégse maradt az úgy. vagy nem is tudom. Gyakorolni kell egyébként, meg átnézni az excell-es függvényeket, adatbázisban is átnézni az ilyen hülyeségeket (már mindent elfelejtettem egyébként :D), és sima ügy. Én csak a korábbi érettségiket csináltam meg, azokból se mindet, kb a felét, mert többre nem is volt időm.
2012. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is az infó könnyebb! Csak tényleg a mentésre nagyon oda kell figyelni, meg hogy jól oszd be az időt. Nálunk volt aki nagyon rágörcsölt egy-két feladatra, és egy csomóra nem maradt ideje, így sokkal több pontot bukott mintha kihagyta volna amiket nem tud.
2012. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

infóból én mindig is 3as-4es voltam:D viszont volt h egy kettes is becsúszott...ennek ellenére 86%os lett:D

az írásbeli 101 pont(vissza nézve a hibákat,szinte csak a figyelmetlenségen úszott el jópár pontom.) a szóbeli maxos.

az írásbeli előtt 3 hetet gyakoroltam intenzíven a feladatokat( az excel mindig a gyengém volt)mondjuk a word és az adatbázisos dolgok se voltak a szívem csücskei:D egyedül a weblapszerkesztés ment úgyahogy:D

órákon elméletet sose vettünk,szóval a tételeket nulláról kellett kezdeni.azoknak pedig az írásbelit követően álltam neki.

persze bioszból jobb vagyok:) ezt fogom felvenni faktnak.

2012. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!