Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes úgy programozónak...

Érdemes úgy programozónak tanulni hogy előtte még nem foglalkoztam vele?

Figyelt kérdés
Akiket érdekel a programozás gyakran már az egyetem előtt is foglalkoznak ezzel. Lehet valakiből úgy igazán jó szakember ha csak az egyetemen kezd neki?
2012. febr. 5. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy érdemes, ha ezt szereted tanuld, azért van az iskola.
2012. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen tanulj előtte valamennyit, különben vért fogsz pisilni az egyetemen az első időkben. Aztán persze felzárkózhatsz és a végén lehetsz jó, de amíg odáig eljutsz...
2012. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én azért jelentkeztem anno a Keleti Károly Közgazdasági Szakközépbe, hogy programozó lehessek, ez volt minden álmom, aztán tavaly bejött a programozás...

a kettesért kellett küzdenünk, pedig eléggé értelmes érzem magam ahhoz, hogy megértsek egy feladatot és megvalósítsam

aztán lehet hogy csak a tanárral volt a hiba, na mind1, én rájöttem arra, hogy a programozás nem nekem való, előtte nézz körül, tanuld meg az alapokat, anélkül ne vágj bele

2012. febr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!