Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemsokára itt az érettségi és...

Nemsokára itt az érettségi és én nagyon félek a szóbelitől. Félek, hogy nagyon lámpalázas leszek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Félek, hogy majd alig tudok megszólalni, vagy remeg majd a hangom. Vagy nem jut eszembe semmi. :S leblokkolok.

Hogyan tudnám magam nyugtatni? (és nem gyógyszerrel)

Vagy hogyan küzdjem le a félelmemet???


2012. febr. 5. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A legtutibb megoldás, ha úgy mész be, hogy jól tudod az anyagot. Érdemes minden tételt önállóan kidolgozni (mire megcsinálod, kb már tudod is), és a végén írni egy rövid vázlatot hozzá. Ezt a vázlatot szóról szóra magold be, így tuti eszedbe jut, leírod a papírra és a vázlat alapján már minden eszedbe fog jutni.
2012. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé a "lazaságra" osztályoznak.Nálunk amikor gyakorlunk senki nem tud, semmit de én ötöst kapok, mert lazán ülök oda:).Ott mosolygok, meg rágózok stb:D Mondjuk az sem árt ha tudsz valamit, de ha nem őrülsz meg az izgalomtól sokat javít a jegyeden.
2012. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egy kis bátorító pálesz de csak annyi h ne vegyék észre utána meg negró a lehellet miatt XD XD :) :)
2012. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!