Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyelvtanulás céljából keresek...

Nyelvtanulás céljából keresek olyan honlapot, ahol chat partnert keresnek egymásnak emberek. Hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hallottam már ilyen honlapról, ahol be tudod állítani, te milyen nyelven beszélsz és milyen nyelven szeretnél tanulni. Így fel tudod venni a kapcsolatot más emberekkel. Főleg az angol érdekelne. Kerestem (itt keresőben is), de nem találom a honlap címét:S Pedig egyszer már megtaláltam 1 éve. Köszönöm előre is annak, aki segít. :)
2012. febr. 6. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
sharedtalk.com
2012. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. febr. 6. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
livemocha,busuu.com
2012. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! :) Kipróbálom majd azokat is, az előbb sikerült beszélgetnem egy külföldivel, remélem összejön és tudok így tanulni. Köszönöm még egyszer mindkettőtöknek:)
2012. febr. 6. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!