Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óvónőképző-vélemények?

Óvónőképző-vélemények?

Figyelt kérdés
Az ELTE óvodapedagógus szakára járok. Nem azért jöttem ide, mert nem tanultam, vagy mert rossz lett az érettségim, egyszerűen csak ezt szerettem volna. Keményen dolgozok azért, hogy jó szakember lehessek. Az egyetem rel. könnyen teljesíthető, ezt elismerem, ettől függetlenül nem lébecolok egész nap, nem lógatom a lábam. A kérdésem annyi: mit gondoltok arról, aki óvónőnek tanul? Miért kell minden nap szembesülnöm azzal, hogy "lenéznek" emiatt? De legfőképp: miért?
2012. febr. 6. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert az óvónők között nagyon nagy arányban vannak olyanok, akik úgy kerültek oda, hogy nem voltak elég jók az áhított szakjukra. Ezzel sajna nem tudsz mit kezdeni és később se lesz jobb, társadalmi megbecsültségről ilyen szakmában az ember ne is álmodjon..
2012. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elöször is, ne törődj azokkal, akik téged lenéznek, ha te ezt szereted, és szivesen csinálod, akkor nagyon szép hivatás!


Amiatt nézik le egyébként, mert nagyon alacsony a ponthatár, emiatt rengeteg idióta ember is bekerül, akiben semmi elhivatottság nincsen, sőt nem lenne szabad hagyni, hogy gyerekek közelébe kerüljenek. Gondolom ezt már látod a kevésbé intelligens csoporttársaidon...

2012. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezekkel tisztában vagyok, de marha jól esik panaszkodni néha : ) El vagyok keseredve, elhihetitek... Nem azért jöttem ide, hogy lenézzenek és negatív jövőképem legyen... De most, hogy kiderült, hogy kemény pénzeken kéne majd fizetnem a mesterképzésért, satöbbi, abszolút nem tudom, hogy mit csináljak, még azt sem, hogy mit gondoljak..
2012. febr. 8. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!