Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Politológia szakról mesélne...

Politológia szakról mesélne nekem valaki?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 15:25
 1/4 anonim válasza:
Kicsit bővebben, mit szeretnél tudni? :) tárgyakat, valamelyik egyetem politológia szakja érdekel, vagy mire vagy kíváncsi? :)
2012. febr. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha a kérdező nem válaszol, akkor majd én :) Engem is érdekel ez a szak, tapasztalatok, főleg az SZTE-n végzettektől/oda járóktól. :)
2012. márc. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A kérdező azért nem válaszolt, mert elfoglalt volt.


Érdekelne pár dolog, mert másodiknak jelöltem be a politológiát. Tudnál nekem mesélni arról, hogy milyen tantárgyak vannak, hol lehet elhelyezkedni, nehézségre milyen ? És pár fontos dolgot, ha tudnál mesélni ! Szerintem politológiára vesznek föl, mert az első esélytelen.

Köszi előre is a válaszodat !

2012. márc. 6. 15:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazából nagyon izgalmas, én szeretem.

Fő tárgy a politikatudomány alapjai, itt Machiavellitől napjainkig végigveszünk mindent; a másik fő tárgy a Magyar politika 1944-2004, ez eléggé töris. Ezen kívül van még Európai alkotmány-és parlamentarizmustörténet, ez is töris tárgy. Emellett olyan óráink vannak, amik minden más szakon: közgazdaságtan, statisztika, alkotmányjog, kommunikáció, szociológia, jogszociológia, mai magyar társadalom

2012. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!