Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Politológia szakról vélemények?

Politológia szakról vélemények?

Figyelt kérdés

Érdekel a politológia szak, csak az a baj, hogy mindenki le akar róla beszélni, hogy nem lánynak való meg ilyenek...

Mi a szakról a véleményetek?

Ha valaki, jelenleg politológia szakos vagy itt végzett leírná a véleményét, azt nagyon megköszönném.


2011. nov. 29. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok lány van ploi szakon, több mint fiú.

Igazából teljesen mind1, hogy ki mit mond, hogy mi való neked és mi nem, azt válaszd, ami neked tetszik.

A politológia azért nem a legjobb választás, mert nem ad olyan tudást, amivel te könnyen el tudnál helyezkedni. Nehéz állást találni. Igaz a tanulmányok elég könnyűek.

2011. nov. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Azt, hogy könnyű, túlzásnak érzem, én politológia szakon vagyok, és a kezdő létszám fele már csúszik. Aki tisztességesen tanul, jár órára, annak persze megy, de szerintem ez minden szakra igaz.

Azt is javítanám, hogy több a lány, nálunk kevesebb lány van, mint fiú, de ettől függetlenül azt azért nem mondanám, hogy annyira csak férfiaknak való szakma.

Nem egyszerű vele elhelyezkedni, ez valóban így van, de ahogy én magam körül látom, aki odateszi magát, és küzd, meg jó benne, annak azért megy. Szóval szorgalom és akarás mindenképpen kell hozzá, de én pl. nagyon szeretem, és nem bánom, hogy ide jöttem.

2014. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!