Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Filmezéssel kapcsolatos...

Filmezéssel kapcsolatos karrier? (lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék filmezéssel foglalkozni,vagy egy filmes stúdióban dolgozni, csak azt nem tudom, hogy milyen ágon. Vannak olyan iskolák ahol ilyen szakok vannak(egyetem,főiskola) mert eddig csak egyet tudok; Lővey Klára gimnázium média szaka(ide jelentkeztem is) csak az a gond, hogy nem tudom, hogy ott milyen szinten foglalkoznak ezzel.

Ezekre a kérdésekre szeretnék választ kapni:

-Milyen ágak vannak a film iparban?

-Milyen nehezek ezek az ágak?

-Lányoknak való-e az ilyen meló?


Köszönöm előre! (L/14)


2012. febr. 9. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Hivatalosan (államilag) lószar sincs már ezen a területen, csoda, hogy a képzőművészetit még nem zárták be (bár már összevonták, és más neve van)


Céges képzések tanfolyamok vannak súlyos százezrekért, amikkel nagy eséllyel juthatsz jó munkához, ha tehetséges vagy!


Nameg a média, az egy oylan üzletág, ahol nem mindíg csak a tehetségen múlnak dolgok, hanem a karrierkanapén is.


Hiába ebben az iparágban van a legtöbb aberrált, és homoszexuális is, nameg azok is akik nem voltak iylenek, nem is akartak ilyenek lenni, csak aztán nem volt más választásuk mint "beadni" a derekukat.

2012. júl. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!