Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE-TÓK-on ha német nemzetisé...

ELTE-TÓK-on ha német nemzetiségi óvónő szakra szeretnék jelentkezni, a testi és a nyelvi alkalmasságiból mindkettő egy napon van, vagy két különböző napon? Megcsinálhatom, hogy a testi alkalmaságit máshol teljesítem, de a nyelvit naluk?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 10. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg külön napokon, vagy 1 napon, de egymás után van.

Illetve szerintem nem teljesíthető máshol az alkalmassági.


Amúgy nem tudom nézted-e már, de ez adhat pár választ: [link]

2012. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, többször is elolvastam az oldalt, de a kérdésem nem erre irányult, hanem a lehetséges időpontokra :o) Amúgy le van írva, hogy ha máshol alkalmasságizom, azt is érvényesnek tekintik. Csak arra voltam kíváncsi, hogy a két vizsga egy napon van, vagy két napon, mert Pest elég messze van a lakóhelyemtől, és közelebb is meg tudnám csinálni a testi-zenei-beszédalkalmasságit. Viszont ha egy napon van a nyelvi alkalmasságival, az nem gond, mert akkor csak egyszer kéne felutaznom Bp-re.
2012. febr. 11. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy napon van. Arról pedig, hogy hol csinálod az alkalmasságit nem te döntesz.
2012. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi
2016. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!