Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A biológia érettségi időpontjá...

A biológia érettségi időpontját érdekelne, hogy hanyadikán lesz? Mert hallottam, hogy ezek hamarabb vannak mint a közép szintűek. Illetve az emelt szintű biosz érettségi szóbelijéről van vkinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán: "A biológia emelt szintű érettségi időpontja érdekelne, hogy hányadikán lesz, mivel azt hallottam, hogy ezek hamarabb vannak, mint a közép szintűek. Ezen felül az emelt szintű biosz érettségi szóbelijéről van valakinek tapasztalata?"


Az írásbeli ugyanakkor van, mint közép szinten, május 15-én 8 órakor. Az emelt szóbelik június első-második hetében szoktak lenni, ha jól tudom szombatra is eshetnek, de erről majd küldenek egy levelet, hogy mikorra és hová kell menned, mit kell vinned, szóval ne izgulj.


És igen, az emelt szóbeliről van valakinek tapasztalata, ha jól emlékszem, négy osztálytársam is emeltezett bioszból.

2012. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem sok tapasztalatom van most megyek harmadjára májusba xD :D

ne félj ha rendesen felkészülsz nem fog meglepetés érni, a követelményrendszer szerint készülj. írásbeli rosszabb, mert szóbelin még segítenek is meg áltban kérdeznek kisegítenek..

tök vicces volt mert ősszel szóbelin olyan ismerős volt a vizsgáztató aztán rájöttem h dr. szerényi gábor az (a fényképe rajta van a könyvén) nekem egy élmény volt xD

2012. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biológiából mentél ennyiszer? Bocsi hogy off,de ha nem tanultam középsuliban bioszt érettségizhetek belőle emelten?

Köszi!

2013. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!