Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik a "legkönnyebb" emelt...

Melyik a "legkönnyebb" emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés
matek,fizika,biosz,kémia,(info)
2012. jan. 25. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát őőő én a matekot mondanám, de ez egy erős személyes vélemény.
2012. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
attól függ kinek.nekem matek a legkönnyebb,másnak az a legnehezebb
2012. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl a biosz és kémia, ha megvan benned ezekhez az a bizonyos látásmód, akkor ez nem olyan vészes, mert tudsz jól gondolkodni és ki lehet logikázni simán.

Most ha nincs ilyen látásmódod, amivel könnyedén oldasz meg pl kémiai számításokat, akkor nyilván nem ez lesz a könnyű.

Általánosságban szerintem ezek közül, ha azt nézzük, hogy mindet olyan személy csinálja, aki érti az adott tárgyat, akkor a matekot mondanám legkönnyebbnek, és a fizikát talán legnehezebbnek, de ez eléggé relatív vélemény :)

2012. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem pl a nyelv.
2012. jan. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
jaa, látom az nincs köztük. akkor infó.
2012. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a nyelv, az angol emelt nevetséges volt, a középfokú nyelvvizsgával tenném egy szintre (amit az osztályomból egy csomóan 9.ben megcsináltak).
2012. jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

matek meg fizika amit még érdemes lerakni emelten. a többi, az ij..

társadalomismeret egy gyagyás is átmegy 100 % kal,

nem beszélve a nyelvekről.

az informatika emelt feladatokat 8.ban meg tudtam csinálni

de én matekból megyek emelten, a fizika maradt közép. remélem nem szúrom el mert ez az egyetlen esélyem.

2012. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan a nyelv emelt könnyű? Én eddig mindenhol mást olvastam! Most kezdenék el készülni februártól egy emelt érettségire. Biosz vagy angol legyen az?Mondjuk,hogy mindkettőből nagyon alap tudásom van. Köszi,bocsi!
2013. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, angolból menj! Igaz, hogy alap a tudásod, viszont ahogy olvasom, bioszból is, szóval egyértelműen nyelv.
2013. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Köszönöm a biztatást! Már írtam ki kérdést is evvel kapcsolatban: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

Meglepő,hogy itt többen is a nyelv könnyűségéről számoltok be,de nagyon megnyugtató is,mert mint mondtam eddig mindenhol nagy feneket kerítettek neki...

Köszi mégegyszer!

2013. jan. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!