Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 30 éves kor után elkezdeni...

30 éves kor után elkezdeni egy egyetemet nem késő, ismertek olyat, akinek sikerült és elhelyezkedett vele, ráadásul az én helyzetem nem Magyarországhoz köt ?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretnék biológus lenni, főleg mikrobiológus, kutatásokban részt venni. 30 éves leszek, de 31-32 lennék mire elég jó lenne az angolom ahhoz, hogy ott ahol most élek elkezdjem az egyetemet. Van egy büfé-saláta szakos diplomám,már százezerszer megbántam, hogy olyan haszontalan szakra mentem, fiatalabb voltam, tudatlanabb. ezen már nem tudok változtatni. Kiskorom óta érdekel a biológia és a csillagászat és tényleg szeretnék végre komolyabb szakra menni, mindkét tudomány furdalja már évek óta a szürkeállományomat. Itt babysitterkedem, mert jelenleg nincs más lehetőségem bevándorlóként, de többet keresek, mint otthon akár irodai munkával és tanulom az angolt. Mit gondoltok?
2012. febr. 11. 05:12
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
de már késő
2012. febr. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit erőltetett volt a kérdésem, csak azt látom magam körül, hogy mindenki sikeres, 30 évesen már orvosijuk, jogi végzettségük volt én meg sehol nem tartok, én meg még csak most kezdenék valami értelmeset, ezért érzem magam öregnek ehhez.
2012. febr. 11. 05:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyukámnak sikerült lediplomáznia 35-36 évesen az ELTE jogi karán. A munkahelye "kötelezte" rá, szóval lediplomázott de az elhelyezkedéssel neki nem volt probléma. Mindent lehet, csak akarni kell:)
2012. febr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

sosem késő mit foglalkozol mással? nem kell :D

2012. febr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jasa válasza:
Én is most gondolkodom rajta 30 vagyok. Miért is lenne késő? Hajrá vágj bele, magamnak is ezt mondom :).
2012. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!