Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvételisek! Ha interneten...

E-felvételisek! Ha interneten keresztül jelentkezek akkor a csatolandó dokumentumokat és a 9 ezer Ft-ot hogyan és hova kell elküldenem?

Figyelt kérdés
Idén felvételizek először, és tanítóképzőre szeretnék menni!
2012. febr. 11. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindent intézhetsz neten, a végén lehet a felvételinél feltölteni a dokumentumok scanjét, a pénzt utalhatod neten vagy bemész egy bankba, hogy arra a számlára akarsz pénzt utalni.
2012. febr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Bocsi, nekem is lenne egy kérdésem. Megvan a fizetésről a bizonylatom, bescannertem, hová tölthetem fel? Mert az e-felvinél ugyan van "Dokumentumok" rész, de ott csak a középiskolai bizit engedi feltölteni. (On-line fizettem, de elvileg így is fel kell töltenem a bizonylatát.)

Ebben tudtok segíteni?

2012. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ne haragudjatok,hogy belekontárkodok ebbe a kérdésbe de én is így szeretnék majd jelentkezni de én még csak holnap kezdem ,nincs még késő?:O a másik ,amit kérdezni szeretnék,hogy én olyan hülye vagyok az ilyesmikhez ,de scannalni hogyan kel vagyis azt tudom,csak akinek nincsen scannalője? bocsánat,ha buta kérdést tettem fel!
2012. febr. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó. Jókor kezded el, normál esetben mindig február 15 a határidő, de kitolták idén 24re... Időben jut eszedbe basszus...:D

Ha nincs scannelőd megkéred egy ismerősöd akinek van, h csinálhasd nála vagy elmész valami Copy generalba egy pendriveval... Egyetemre készülsz, legyen már minimális önállóságod és leleményességed.

A 2. válaszolónak nem tudom hova kéne feltöltenie, mert én bankkal utaltattam, telefonáld fel az Educatio ügyfélszolgálatát.

2012. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok:Nagyon jól tudom,hogy mi a határidő,nyilván ezért is jelentkezem most,hiszen,ha 15.-e lett volna,akkor már nem kapkodnék,gondolhatod,de azért köszi a tahó felvilágosítást!:)
2012. febr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bármikor!;)
2012. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dokumentumokhoz kell feltölteni, de csak akkor tudod, ha a bank már átutalta és megjenik az ő számlájukon.
2012. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!