Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valóban meg fog szűnni az...

Valóban meg fog szűnni az előrehozott érettségi?!

Figyelt kérdés
Barátnőmtől hallottam, hogy ez az utolsó év, amikor lesz előrehozott. Nos, ősszel terveztem elmenni előrehozottra.. Az évet hogy értik szerintetek? tanévnek vagy rendes évnek? mert ha rendes év akkor elvileg még lehetne ősszel menni..
2012. febr. 12. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
szia! bocsi, ez nem ide tartozik, de az őszi érettségire mikor lehet jelentkezni? mert már jelentkeztem egy előrehozott májusira földrajzból, de szeretnék ősszel infóból is (ha lehet), csak ugye abból még különbözetizni is kell. Tudnál ebben segíteni? Annak mi a jelentkezési határideje?
2012. febr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az őszi érettségi az ugye már a következő tanévhez tartozik. jelentkezni rá általában szeptember első néhány najáig lehet szóval még nem most. de a felkészülést mindenképp kezdd el nyáron már ha jó eredményt akarsz:)
2012. febr. 12. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:
jajdejó :) köszi, akkor nem maradtam le semmiről! Akkor már most szólok, hogy szeretnék majd különbözetizni :)
2012. febr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én is infóból szeretnék ősszel menni, remélem még lesz lehetőség a microsoft office-t használni mert ugye most bonyodalom van ekörül is :S szóval nem tudom hogy mi lesz.. :/
2012. febr. 12. 13:32
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, hallottam róla... hát reméljük a legjobbakat:) te miből készülsz?
2012. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
infó meg töri:D
2012. febr. 12. 14:18
 7/7 A kérdező kommentje:
ha meg így a felkészülésre értetted azt még nem tudom még nem gondolkodtam rajta
2012. febr. 12. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!