Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne izguljak...

SSiaa kérdése:

Mit tegyek, hogy ne izguljak annyira az angol szóbeli felvételin?

Figyelt kérdés
Ugyanis ha idegenekkel beszélek vagy ideges vagyok akkor ilyen nagyon rekedt hangom lesz és gondolom, hogy ez nem kelt jó benyomást.
2012. febr. 12. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát tanácsot sajnos nem nagyon tudok adni, de én emlékszem a felsőfokú nyelvvizsgámon annyira izgultam, féltem, hogy mikor be kellett mutatkozni nem tudtam kiejteni a szavakat :D aztán egyszer csak belejöttem. Jó témák voltak, meg kedves volt a vizsgáztató is így teljesen feloldódtam és a szóbelim sikerült a legjobban :) Egyébként szerintem az is segíthet, ha már előtte angolul beszélgetsz vkivel, így már be leszel melegedve és nem ott kezdesz el hebegni habogni .
2012. febr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én tavaly felvételi szóbeliztem angolból. Én se tudok különösebb dolgot javasolni, de annyit mondok, hogy semmiképp ne maradj otthon aznap. Én otthon maradtam, mondván, hogy jobban felkészülök, kipihentebb leszek stb. Aha, 7-kor kidobott az ágy és egész délelőtt járkáltam fel alá. A szóbelin pedig néha magyarul mondtam,hogy igen,hebegtem habogtam össze vissza meg ilyesmi. De nyugi, ilyenkor nem ezt nézik. Tudják, hogy mennyire izgulsz és ha nem jut eszedbe valami az izgalom miatt kérdeznek.


Ui.: Tanulj rá rendesen mindegyik témából, mert tuti azt fogod húzni amit legkevésbé szeretnél. Tapasztalatból..:D

2012. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, betartom:)
2012. febr. 19. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!