Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy nagy tanulás...

Normális az, hogy nagy tanulás közepette (szóbelire) másnap nem tudom visszamondani amit előző este visszamondtam hiba nélkül?

Figyelt kérdés
Az izgalom hatása ez? Vagy nem jelent ez semmi rosszat? Vizsgán csak jobban parázok igaz írásbelinél is így voltam és mégis tudtam, ott eszembe jutott.
2012. febr. 12. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne tanulj este, inkább feküdj le korábban és kelj fel hamarabb, különben ez lesz.
2012. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rosszul tanulsz. Gondolom csak magolsz, azért van ez.
2012. febr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha előző este tudtad akkor azt másnap is tudni fogod!Próbálj meg hamarabb lefeküdni aludni és másnap kelj fel korábban!Ne nagyon későn menj aludni mert mert éjfél után már nem úgy pihen az agy mint előtte és reggelre sokkal fáradtabb leszel!Amikor meg tanulsz próbáld értelemszerűen tanulni a dolgokat ne magolj ha nem muszáj!Tanulás közben próbálj asszociálni,kösd valamihez gondolatban a tanultakat pl. a felsorolást számokhoz hátha úgy könnyebben megy majd a felidézése a tanultaknak!
2012. febr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!