Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igényelt mostanában valaki...

Igényelt mostanában valaki diákigazolványt az új rendszer szerint?

Figyelt kérdés

Tagozatváltás miatt kellene új diákigazolványt igényelnem, az egyetemen azt mondták, hogy ezt már az okmányirodák intézik.

Valaki tudna erről valami részleteset mondani, hogy mi is az igénylés menete? TO természetesen semmiről sem tud felvilágosítást adni...

Köszi!


2012. febr. 13. 09:16
 1/6 SzilKa ***** válasza:

Kizártnak tartom, hogy az okmányiroda intézné... Honnan is tudhatná az okmányiroda, hogy van-e hallgatói jogviszonyod?

A Corvinuson pl. a Neptun rendszerben kell elindítani az igénylést és a befizetést, amihez kell a TO láttamozása és ügyintézése is természetesen.

2012. febr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SzilKa ***** válasza:

Még annyit, hogy szerintem keresd meg a TO vezetőjét... Ha az sem tud semmit, menj tovbb a dékánhoz. A TO dolga az, hogy pontos felvilágosítást adjon ezekről a dolgokról (is), szóval nem hagynám annyiban.


(egy volt TO-s)

2012. febr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kaptam egy neptun üzenetet, abból azt szűrtem le, hogy az igénylést egy nyomtatott adatlappal kell kezdeni (nem tudták a To-n, hogy ilyet kitől kell kérni), amin van egy sorszám, a sorszámmal lehet a neptunon keresztül elindítani az igénylést, gondolom ki kell nyomtatni majd valami iagzolást, amivel az okmányirodába be lehet menni:

"A fénykép és aláírás felvételét az új igénylési folyamat szerint az okmányirodák végzik külön szolgáltatásként."

2012. febr. 13. 12:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kaptam egy igénylő lapot. Azt mondták, hogy a Neptunban kell igényelni, oda beírni az igénylő lap számát. Utána el kell menni az okmányirodába, ahol lefényképeznek, majd erről kapok egy igazolást és azzal, meg az eljárási díj befizetését igazoló dokumentummal kell visszamenni a suliba. Aztán majd talán valamikor lesz belőle diákigazolvány.
2012. febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor tehát a TO-n kell kezdenem a dolgot, és "kiverni" belőlük az igénylőlapot...

Ideiglenes diákigazolványt lehet kérni?

Azt olvastam, hogy február végéig érvényesek csak, de addigra valószínűleg nem lesz meg a végleges diákom...

2012. febr. 13. 13:35
 6/6 SzilKa ***** válasza:
2012. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!