Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van a felvin normális kereső?...

Van a felvin normális kereső? Hely szerinti keresés. Stb

Figyelt kérdés

Úgy értem aki nem tudja hova jelentkezzen mit tanuljon...Tehát hogy beírhatnám hogy mik az elképzeléseim az iskolával kapcsolatban (hely,pénz) és ezek szerint adná ki a találatokat. Egyszerűen nem bírom az összes iskolát átnézni és még dönteni is...


Úgy érzem ez az egész felvi csak a szakértőknek van,akik tudják mit akarnak,meg hogy mi mit jelent. Borzalmas.


2012. febr. 13. 17:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz már ezen kiigazodni, akkor neked nem javaslom a felsőoktatást.
2012. febr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
2012. febr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:

Köszi!

A második válaszolóm által küldött linket eddig is használtam,de a "részletes keresést" csak most vettem észre,érdekes...

Remélem így könnyebb lesz kitalálni,mert így is 1000 felé van már a fejem... Nem könnyű, egyáltalán, főleg,hogy semmi rövidítést nem értettem eddig...most kell mindenre rájönnöm.Ezt nem tanították annó a középiskolában.

Köszi mégegyszer!


Akkor pénz szerinti keresés nincs ugye?

2012. febr. 13. 18:18
 4/65 A kérdező kommentje:

Pl.: van olyan (most),hogy egy szakkal azt írja ki a pontszámítóm,hogy "A pontszámítás nem lehetséges!

Az érettségi eredmények nem tesznek eleget a szak követelményeinek!

A pontszám nem éri el a jogszabályi minimumot."

Ugyanitt másik szakkal pedig kiírja a pontszámom.

Na de,a statisztikák alapján pedig pont a "kiszámíthatatlan" szakra lenne esélyem,a kiszámítottra pedig magasan nem!

Egyszerűen nem értem!!!!

2012. febr. 13. 18:31
 5/65 anonim ***** válasza:
a pontszámító kalkulátor automatikusan neked a legmegfelelőbben számítja ki pontjaidat, de amennyiben olyan szakot jelölsz meg ahol az érettségi követelmények olyan tárgyat várnak el tőled amiből gyengébb vagy pl. matekból 2es voltál de te mérnöknek akarsz menni előfordulhat hogy olyan alacsony lesz így a pontod hogy a kalkulátor észleli hogy így a jogszabályi minimumot azaz a 240 pontot sem éred el!Így érthető?
2012. febr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:
Ugyanazokat a tárgyakat várják el a fent említett szakokon mégis eltérő eredményeket adott és mondom pont a tavalyi pontoknak ellentétesen.
2012. febr. 13. 21:10
 7/65 anonim ***** válasza:
milyen szakokat néztél és melyik sulinál?csak mert nem értem hogy lehetséges ez, mert elvileg csak akkor szokott különböző pontot számolni ha az érettségi követelmény más
2012. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:

Nemzeti Közszolgálati Egyetem

Rendészettudományi Kar


rendészeti igazgatási-büntetés-végrehajtási szakirány


Ezen a linken látod,hogy 288 volt oda a pont tavaly:

[link]


Idén meg erre nem felelek meg,de a bűnügyi igazgatási-pénzügynyomozói szakirányra (ugyanúgy ALA) pedig kiírja a pontszámom,hogy 278 pont,na de ide meg tavaly 318 volt.


Szóval most hogy van ez?

2012. febr. 15. 14:23
 9/65 A kérdező kommentje:
S egyébként meg a nagy felfedezés,a részletes kereső is egy kalap szar szerintem,mert pl beütöttem,hogy adjon ki minden budapesti iskolát ami levelező és államilag támogatott és a ponthatár = 200 és kiadott olyanokat hogy pszichológia szak meg ilyenek,nevetséges... (Ezt még Én is tudom,hogy ezek a szakok hiába érdekelnének igencsak a duplája...)
2012. febr. 15. 14:26
 10/65 anonim ***** válasza:

Először is szükségem lenne a jegyeidre 11, 12év végi valamint az érettségi jegyeidre ahhoz hogy letudjam ellenőrizni hogy valóban jól számoltad e a pontjaidat!

A rendészeti igazgatási-büntetés-végrehajtási levelező szakirányra jelentkezés feltétele:- A rendészeti igazgatási-biztonsági szakirány alapképzési szakra csak azok jelentkezhetnek,

akik személy- és vagyonőri vagy azzal egyenértékű OKJ-s szakmai végzettséggel

rendelkeznek (az ezt tanúsító dokumentumot a jelentkezési laphoz csatolniuk kell).

A bűnügyi igazgatási-pénzügynyomozói levelező szakirány alapképzési szakra azok a Nemzeti Adó-

és Vámhivatal (továbbiakban: NAV) hivatásos állományában dolgozók jelentkezhetnek,

akik már legalább egy éve teljesítenek szolgálatot a NAV, vagy jogelődjének a Vám- és

Pénzügyőrségnek az állományában és szolgálati idejüknek legalább a felét nyomozati

szakterületen töltötték el (az ezt tanúsító dokumentumot a jelentkezési laphoz csatolniuk

kell).

2012. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!