Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok infót kérni a...

Hogyan tudok infót kérni a szegedi Oktatási Hivatalban dolgozó nőtől akinél regisztrálni kell érettségivel kapcsolatban (ő dolgozik a belső irodában)?

Figyelt kérdés
Külföldi tanuló vagyok. Jelentkeztem gazdasági ismeretekből érettségire, de azt mondta, hogy pár napon belül értesíteni fog, mert néhány információról nem tudott. Már eltelt jó sok nap. Sajnos elérhetőséget nem adott, csak az enyém van meg neki. Egy telefonszám vagy egy e-mail címet szeretnék. Lehetőleg csak olyan írjon, aki komolyan vesz. A neten kerestem, de ott még a cím is rosszul van megadva és a papírjaimon sem írja sehol.
2012. febr. 14. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Oktatási Hivatal honlapján fenn kell lennie. oh.gov.hu . Ott keress elérhetőséget, biztos fogsz találni, illetve fenn vannak a megyei kirendeltségek is.
2012. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na ez itt:

[link]


Csak gyorsan, mert ma van az érettségire való jelentkezésnek a határideje!

2012. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már bejelentkeztem érettségire csak egy projektet kell írnom, amivel kapcsolatban egy szegedi tanárt kell megkérnem, hogy legyen a konzulensem. Erről szeretnék érdeklődni, mert azt mondták, hogy ők elintézik nekem, viszont én már nagyon szeretnék hozzákezdeni.
2012. febr. 15. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudsz

bemenni ?

2019. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!