Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óbudai egyetem gépészkaráról...

Óbudai egyetem gépészkaráról vélemények?

Figyelt kérdés

mennyivel roszabb mint a bme? nagyon le van butítva?

nehéz az anyag?

szivatnak ittis megállás nélkül?

lányok vannak?

köszi :D


2012. febr. 14. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem rosszabb. Nincs

Mindenhol nehéz

Nem

Vannak

nincs mit:D

2012. febr. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mennyivel rosszabbra nem kaphatsz megfelelő választ. :)

egy bme-s azt fogja mondani h rosszabb vmivel, egy ÓE-s azt mondja h nem rosszabb. azt mondják h könnyebb elvégezni jóval. a többi kérdésre az előttem szólóval egyetértek.

2012. febr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Összehasonlítás: egyik ismerősöm BME-n két kreditet szerzett, mint gépész, OE-n pedig jól megy neki.

De ő azért elég szélsőséges eset... szóval ne ebből indulj ki, és ebből ne vonj le következtetést, csak eszembe jutott :D

Egyébként nem hiszem, hogy bárhol is könnyű lenne, de én úgy gondolom, hogy mindkettő jó, szóval egyikkel se tudsz nagyon melléfogni. :)

2012. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az hol valami jól megy a tanárok száljbarágós és kitünő magyarázatának is köszönhető, nem úgy mint a BME-n ahol egy baszott példatárért is vért izzadsz.
2012. febr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!