Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Angol emelt szintű...

SÜRGŐS! Angol emelt szintű vizsgánál a szóbeli és az írásbeli átlaga kell legyen 60%, hogy meglegyen a nyelvvizsga vagy mind a kettő külön külön 60%- 60% kell legyen?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 18:26
 1/6 A kérdező kommentje:
(emelt szintű érettségi)
2012. febr. 16. 18:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy emelt szintű érettséginél összességében kell h meghaladja a 80%-ot! akkor adják meg a középfokú nyelvvizsgát. Ha nyelvvizsgázni mész, ott 60%-t kell teljesítened h meglegyen a papírod, de h a 60%-on belül hogy, azt nem tudom.
2012. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

(ofőm azt mondta,hogy 60%-ot kell teljesíteni emelten érettségin)

2012. febr. 16. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem az ofőd nem angoltanár! 60%tól ötös, de az meg kit ???? kérdezz meg egy angoltanárt, az enyém azt mondja, hogy 80%tól jár középfokú nyelvvizsga... 60% az hihetetlenül is hangzik!!! Kicsit nem lenne túl könnyű szerinted?! Mondjuk én jó vagy
2012. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*ok angolból....
2012. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ofőm az angoltanár.

néztem felvin is a pontszámításnál is és 60%-tól 5-ös.

2012. febr. 16. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!