Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az gáz ha nem megyek el...

Az gáz ha nem megyek el osztálykirándulásra 8. osztályban?

Figyelt kérdés

2012. febr. 18. 00:48
 1/4 étoile et lune ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Ha nem akarsz, nem mész. Vannak ezek a ,,de ez kötelező" dumák, de nem kell bevenni. Iskolába köteles vagy járni, de osztály kirándulni nem, főleg, ha többnapos.
2012. febr. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
elmész orvoshoz és beteget jelentesz :) am nem gáz nem kötelező
2012. febr. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem,én se mentem..persze az oszti fenyegetett miket h ha nem megyünk el osztályfigyelmeztető stb...meg h ez az utolsó alkalom amikkor együtt van az osztály bla bla bla...ha nem akarsz ne menj
2012. febr. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az o.társaid annak fogják tartani. Viszont nem az.


Kissé kellemetlen lehet, ha csak te nem mész. Nálunk ilyenkor ment minden, hogy aznapra pl. nem fogadnak el semmilyen igazolást és kötelező bemenni, de igazából nem volt nagy cucc, berakták az embereket egy másik osztályba de nem is feleltek meg semmi, csak ott kellett ülni egész nap.


Ilyenért nem adhatnak mindenféle intőt meg hasonlót, ha kell menj be szüleiddel és magyarázzák el a tanárnak, hogy te nem akarsz menni, fogadják el. Hidd el, onnantól csendben lesznek a tanárok.


Velem is előfordult, hogy nem akartam menni mert eleve nem voltam különösebben jóban a többiekkel + strandra mentek én pedig nem tudtam úszni és semmi kedvem nem volt azért utazni x órákat a melegben a buszon, hogy utána egyedül unatkozzak a medence szélénél ráadásul sokba is került volna...

Egyedül én nem mentem így mindenki utált, mert nem veszek részt a közösségi programban, mert miattam gondolkozni kellett a tanárnak, hogy aznap engem hová tegyen stb. Engem mondjuk nem érdekelt, az ő bajuk ha zavarja őket, szerintem ez teljesen érthető dolog. Fordított esetben engem sosem zavart ha valaki nem akart jönni, nekem mindegy volt.

2012. febr. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!