Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizik valaki tavasszal...

Érettségizik valaki tavasszal emelt szinten biológiából?

Figyelt kérdés

Érdekelne valakit olyan, hogy felesbe dolgozzuk ki a tételeket és utána elküldjük egymásnak??

Nekem nagy segítség lenne, vagy akár az is jó lenne,ha küldenétek kidolgozottan tételeket.

Persze az első verziót érzem igazságosnak.


2012. febr. 22. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én érettségizem és én már nagyban dolgozom is ki őket, bár több mint a fele vissza van. Csak az a gond, hogy én kézzel írom őket.
2012. febr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csak egy kérdés, miért kell kidolgozni?

a témakörök lefedik az egész anyagot, ennyi erővel írhatnátok egy új tankönyvet :)

de most komolyan kérdezem, miért?

am énis készülök, de eszembe nem jutna kidolgozni mikor minden kell és benne van a könyvbe!

2012. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban nincs sok értelme kidolgozni, mivel nincsenek is igazi tételek megadva csak témakörök amit lefedik az egész tankönyvet...
2012. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van értelme, legalábbis nekem. Rendszerezem az anyagot témakörönként és amit nem tudok azt leírom, ezzel is tanulom. A saját jegyzetemből amúgy is jobban tanulok.
2012. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is segít a tanulásban ha a saját kézírásomat látom :)
2012. febr. 23. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!