Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az SZTE-GTK-n van testnevelés...

Az SZTE-GTK-n van testnevelés óra? Ezt kötelező felvenni? Egyáltalán, hogy zajlik egy egyetemi tesi óra?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 18:49
 1/4 anonim válasza:
azt hiszem két félév kötelező. de semmi extrára nem kell gondolni. heti 1,5 óra (se). van1 külön csarnok, az edzők tisztába vannak vele h nem az olimpiára készülsz, így csak kis bemelegítés, ha lány vagy mehetsz röpizni, tollasozni, aerobik, jóga, ha fiú akkor foci vagy kosár, kredit nem jár érte, csak aláírásért megy. de megoldhatod úgy is, hogy veszel valahol egy kondibérletet bemutatod a tanszéken, és "külső sporttevékenységként" elismerik a tárgyat és viszlát.
2012. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy az adott szakon kötelező-e vagy sem, azt nézd meg vmilyen tanrendben, biztos van a kari honlapon.

De vszínűnek tartom, hogy nálatok is két félév tesi kötelező.

Az egyetemi tesi az SZTE-n olyan, hogy van kismillió féle kurzus, amik között lehet válogatni. Úszástól az aerobikon át a kondiig, spinningig, különböző labdajátékokig van minden.

2012. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól mondják a többeik, te választod meg, h mit tesizel (persze függ attól is, h kurzusfelvételnél milyen gyors vagy, meg hogy milyen az órarended). 2 félév tesit kell teljesíteni. Választhatsz hagyományos tesiket pl. floorball, kézilabda stb, ezek kint vannak a Hattyas soron, de lehet ejtőernyőzés stb stb, ezek fizetősek
2012. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan BTK- s voltam, és régebben végeztem már, de szeretném ajánlani a kajakozást. Gondolom még most is lehet választani. Azóta is visszasírom, annyira jó volt!
2012. febr. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!