Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvételi? SOS SEGÍTSÉG!

E-felvételi? SOS SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés

Én tavaly érettségiztem, minden egyes oldalát a bizimnek és az összes érettségi papírt egyesével be kell szkennelni?


Igazolvány képet is kell szkennelni? Azt is csak úgy csatolásban küldöm?


Fizetni hogyan (bankkártyáról)?


2012. febr. 23. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:

az érettségiből a 11. 12.-es jegyeidnek a fénymásolatát, valamint ha van a korábbi évekből is olyan jegy amit beszámíttatsz, pl természettudományos tárgynál, mert nem tanultál 11. 12. ben, akkor értelemszerűen azt az két oldalt ahol az a jegyeredmény megtalálható.

érettségiből csak az a kis szétnyithatós könyv kell, amiben benne vannak a jegyek. amúgy a dokumentumoknál kiírja (vagy csatolandó dokumentumok nemtudom) h mi kell.

fizetni...hát most pl nekem sem sikerül erről a szar felületről, mert azt írta hogy megszakítottam, közben nem..és ilyenkor csak egy nap leteltével tudsz visszamenni elvileg..előtte olvasd át, hogy hogy kell..semmiképpen ne próbálj meg visszamenni az e-felvi felületre hamár elkezdted a fizetést!

2012. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!