Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik szakot érdemes választa...

Melyik szakot érdemes választanom a Mérnök informatika és Gazdálkodási és menedzsmenet közül?

Figyelt kérdés
Mind a kettő terület nagyon érdekel. Mind a mérnöki mind a gazdasági. Nem tudok választani. Monoton munkát sem szeretnék végezni, a jövőben szeretnék majd egy multinacionális cégnél elhelyezkedni, utazgatni. Félek azonban hogy mérnök informatikusként egy irodába raknának be, és nap hosszat programozással kellene töltenem az időmet. Vélemények ?

2012. febr. 23. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy irodában ülsz egész nap, vagy utazgatsz stb. csak rajtad múlik. Az informatikán, sőt, a programozáson belül is rengeteg szakterület van. Ha pl. gyártósori gépeket programozol, ahhoz nyilván nem csak az ablak mögött kell ülni, hanem ki is kell ugrani megnézni, hogy vajon tényleg működik-e a gép. A másik, hogy ezt a két szakot nem is nagyon lehet egy lapon emlegetni. A mérnök szakok szinte biztos álláshoz juttatnak, egy gazdálkodás és menedzsmenttel, ami roppant népszerű szak, meg tulajdonképpen nem mész semmire. Az is tény, hogy a mérnök informatika fényévekkel nehezebb, baráti jó tanács: jól gondold meg, hogy oda jelentkezel. Nagyon kemény a matek, én sem hittem el mikor jelentkeztem, azt gondoltam majd egyszerűen megtanulom... egy frászt. Tényleg nehéz. Szóval én mindenképp az infót ajánlom.
2012. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gad.men=büfé

Akkor már pü/szv!

2013. júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gazd.men büfé?!!! 460-as ponthatarral?
2016. máj. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!