Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelentkezik valaki gyógypedagó...

Jelentkezik valaki gyógypedagógiára?

Figyelt kérdés
Szívesen beszélgetnék leendő gyógypedagógus hallgatókkal:) Én az ELTE-re szeretnék járni (levelezőn jelöltem be).
2012. febr. 24. 01:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is az ELTE gyógypedet jelöltem be, nappalin és levelezőn is :)
2012. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó:) És te már érettségiztél, vagy most fogsz érettségizni? (csak hogy tudod e hány pontod van) Én most picit félek az új törvény miatti létszámcsökkenés miatt:( Téged melyik szakirány érdekel a legjobban?
2012. márc. 11. 12:21
 3/10 anonim válasza:

sziasztok!

én 1. éves vagyok a Bárczin, most állok szakirányválasztás előtt. ha van konkrét kérdésetek, szívesen válaszolok!

üdv: Bea

2012. márc. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia

Én szomatopedagógiára szeretnék menni

Elég szorgalmas vagyok de azért félek tőle hogy mi van ha nem sikerül hiszen tavaly 400 pont kelet Neked hány pontod lett csináltál emeltet?

Milyen nehéz bent maradni? Szereted?

Van esetleg tanácsod? Minden érdekel ezzel kapcsolatban

Előre is köszönöm a választ!

2012. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Én már régen érettségiztem (na azért annyira nem öregítem magam- ez 1999-ben volt), akkor még egyszintű volt, és semmiből nem csináltam központit, akkor még így hívták az emelt szintűt. Sőt mi több, lényegében készségtárgyaink mint ének, rajz, technika nem is voltak (közgé), a tesi és a biosz volt az egyetlen gyp.-be vágó tárgyam.

Én levelezőn, azon belül is ktg.-térítésesen vagyok, emlékeim szerint 271 volt tavaly a ponthatár, de ebben már nem vagyok biztos. Nyilván nappalira azért nehezebb bekerülni.

A szomato-ról annyit, hogy a tanszékvezető nagyon ajánlja, csak állítólag sok latin kell majd hozzá. Előnye, hogy mindenféle fogyatékosság fejlesztése mozgásterápiával nagyon jól kiegészíthető, tehát nemcsak a mozgássérülteknek jó. Nekünk most volt a szakirányválasztási tájékoztató nemrég, ha érdekel, átküldöm az ott rögzített hanganyagot- egyik lelkes évfolyamtársunk művét.

Én az előző sulimat nappalin csináltam, az jóval melósabb, mint a levelező, de ezt nyilván te is tudod. Bentmaradni mindent összevetve nem nehéz sztem, van minden évfolyamnak közös oldala, ahol vizsgaidőszakban minden anyag fent van, ezen kívül fb-on és személyesen is sokat segítünk egymásnak, még így levelezőn is!

Egyszó mint száz, nem bántam meg, hogy a Bárczira jelentkeztem!

2012. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm szépen, hogy írtál ide, nagyon hasznos volt a válaszod!:) Annyit megkérdezhetek, hogy első évben hogy voltak óráid? Egy héten hányszor és mikor? Ettől picit tartok, mert én is levelezőre jelentkeztem és mellette dolgoznék. Megnyugtattál, hogy jó a kommunikáció és elérhetőek az anyagok:) Engem érdekelne az a hangfelvétel, üziben elküldöm az e-mailem, köszönöm előre is!:)
2012. márc. 16. 01:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is köszönöm a választ

Én majd nappalira szeretnék jelentkezni érettségi után

engem is érdekel a hanganyag üzenetben küldök email címet

2012. márc. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem a hallássérült szakirány érdekelne a legjobban. Tavaly előtt érettségiztem,d e most újra érettségizem magyarból emelt szinten, így még nem tudom hány pontom lesz :S Ti tudjátok nagyjából?
2012. márc. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még én se tudom hány pontom lesz, én 2009-ben érettségiztem és most magyarból írok javítót (ismétlőt), de csak középszinten:) Nem tudom én se hány pontom lesz így, de reméljük a legjobbakat:) sok sikert Neked is! :) Engem amúgy az autizmus spektrum pedagógiája érdekel, meg a hallássérültek pedagógiája is, csak lehet ennek a kettőnek a kombinációja nem a legmegfelelőbb:)
2012. márc. 26. 22:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Énis ezen a kettőn gondolkodtam, a hallássérült az biztos, és mellettte vagy az autizmus vagy a szomato érdekelne :)
2012. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!