Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szociális munka alapszak az...

Szociális munka alapszak az ELTE vagy SZTE képzésében jobb? Esetleg aki ott tanul, írnátok véleményt? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Tesóm először ELTE-n kezdte,de nem jött be neki a tanárok miatt,aztán visszament Szegedre és nagyon élvezte.

Lediplomázott és évek óta Angliában dolgozik állami szférában és egyáltalán nem keres rosszul,sőt!

Na lényeg a lényeg,azt mondta,h Szeged jobb és nem azért mert kevesebbet kell tanulni,mert nem kell kevesebbet!

2012. febr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!


Én is az SZTE-n tanulom, de felmerült, hogy átjelentkezem az ELTER-re. Hasonló dolgokat hallottam én is mint, amiket írtál és most ez megerősítés volt abban, hogy maradjak.

És tényleg nem könnyebb az SZTE, csak sokkal családiasabb az egész van olyan kurzus, ami pl Pesten sincs.

2012. febr. 24. 12:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem is jobban jársz ha Szegeden maradsz!Én is Szegeden voltam egyetemista és nagyon klassz volt!:)
2012. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az ELTÉ-re járok!!!

Az oktatás nagyon jó, szinvonalas, ami viszont nagy hibája, hogy nem kérik számon rajtunk az anyagot, emiatt olyan emberek is levizsgáznak, akiknek igazából bukniuk kellett volna. Aztán képzelheted milyen szakemberek kerülnek ki, ha valaki alapvető dolgokkal sincsen tisztában!!

Azt hogy nem olyan családias a hangulat cáfolnám. Valóban sokan vagyunk egy évfolyamban, viszont nagyon sok a szeminárium, ilyenkor általában majdnem ugyanazok az emberek vannak mindig egy csoportba, és akkor máris családias a hangulat.

Én összességében azért szeretem az ELTE-t, nem bántam meg, hogy, ide jelentkeztem. A másik, hogy országos szinten elismert oktatók tanítanak minket, akik nagyon nagy tudást és szemlélet módot képesek átadni.

2012. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM NEKED IS A VÁLASZODAT!!


Igazából nagyon elbizonytalanodtam, mert szeretem Szegedet, de az ELTE mégiscsak ELTE és tudnék is hol lakni, meg ilyesmi. De nem tudom, hogy egyáltalán mennyi esélyem lenne hogy átvegyenek, (de egy próbát megér, mert a jegyeim is nagyon jók) és nem tudom, 3. év elején belecsöppenni egy összeszokott közösségbe, hát merész, de nem kivitelezhetetlen.

Az az igazság, hogy idáig csak olyat tudtam, aki az ELTE-t hagyta ott Szeged miatt, de ilyet többet is. De nekem meg egy kihívás lenne és csak az ELTE lenne.

Tudsz esetleg arról infót, hogy mennyi valószínűséggel vennének át?

2012. febr. 24. 16:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Annak, hogy mekkora a valószínűsége, hogy átvegyenek sajnos nem tudom.

Annyit tudok, hogy nekem volt évolyamtársam, aki Szegedről jött át. őt átvették, viszont nem járt túl jól ezzel. Kiderült, hogy a tanterv nem egységes, szóval nem tudta ott folytatni, ahol Szegeden abbahagyta.

Új , másfajta kurzusokat kellett felvennie, az "előfeltételekkel" is nagyon megjárta....

2012. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.


Erre akkor még aludnom kell. :)

2012. febr. 24. 17:44
 8/8 anonim ***** válasza:
SZTE újra, Szeged hallelluja
2012. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!