Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lassan itt az érettségi,...

Lassan itt az érettségi, hogyan tanuljak töri emeltre?

Figyelt kérdés

Bejelentkeztem emelt törire az 50 bónuszpont miatt, de az elsős-másodikos anyagot elég komolyan elfelejtettem. 4-est kenem, többit nem igazán. Mit tegyek, kezdjem el olvasgatni az 1.-2.-os, majd 3.-os könyveket? Mennyire részletesen, elég 1-szer figyelmesen, aztán utána majd a füzetekbe leírt vázlatokkal frissítgetem, csinálok emeltszintű feladatokat (Száray Miklós feladatgyűjtemény stb), vagy mit csináljak? Nem 95%-ra megyek, am Block 70%-os emelt törivel elégedett lennék, ehhez mennyire kell pronak lenni?

Az írásbelitől félek, szóbelit eddig mindig abszolváltam előrehozottaknál, most is lesz majd 1 hónap rá, csak elég lesz már..



2012. febr. 24. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon szívesen tanulnék veled! Nekem pont a 4.-es anyag megy a legnehezebben. Benne vagy?

2012. febr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hi! És azt hogyan képzelnéd el? :)
2012. febr. 24. 19:21
 3/9 anonim ***** válasza:
E-mailben például. Naaa? :D
2012. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké, írj rám. :)
2012. febr. 24. 19:47
 5/9 anonim ***** válasza:

csőő

2009-ben 67% osat írtam, úgy, hogy nem készültem semmit rá(előző este láttam életemben emelt szintű töri feladatsort.)Egyébként ráadásul rossz tanárunk is volt, de kb. mindig 4-5 voltam belőle....

Szerintem jobban jársz TÉMA körönként átnézni az anyagot,

Megkéne tanulnod az évszámokat! :D én azzal buktam,az esszékkel hoztam fel, azok hibátlanok lettek.... szóbelim is 67% lett, így nem rontott rajta.

nem tudom, van e olyan sárga töri könyved, amiből van közép és emelt... [link]

ez! ebből van közép is.( az is kell!!)

meg itt van ez [link]

nah ha ezt a három könyvet, tudod,(nem szószerint...)

akkor nincs gond... megvan a 80% simán:)

remélem segítettem!!!!:D

ha még van kérdés írj

2012. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez biztató, köszi. :) Esszét hogy írtad meg ilyen jóra ahhoz képest?
2012. febr. 25. 00:27
 7/9 anonim ***** válasza:

fakton sokat írtunk... meg én tipikusan az a diák voltam, akit mindenki utál,mert elég volt órán egy kicsit figyelni:D

így eléggé megjegyeztem a dolgokat különösebb tanulás nélkül is.

2012. febr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is figyelek. :D De azért csak kented a témákat, évszámokat, ha 100%-ot adtak. Én is jó fogalmazásokat tudok rögtönözni, de azért évszámokat, szakszavakat is kell tudni a 100% esszéhez. VAgy azt mind kinézted az atlaszból?
2012. febr. 25. 15:35
 9/9 anonim ***** válasza:
ott térben időben kell elhelyezni, az más, mint amikor napra pontosan kell a dátum
2012. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!