Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, főiskolások!...

Egyetemisták, főiskolások! Miért tanultok ott, ahol?

Figyelt kérdés
Anonim oldal, úgyhogy légyszí légy őszinte. Van olyan aki esetleg azért tanul, mert, hogy diploma, közbe meg fogalma sincsen mit akar és csak úgy bejelölt egy szakot? Vagy a többségnek azért vannak konkrét tervei az adott szakkal?
2012. febr. 25. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én azért tanulok itt, mert ez a célom, ezzel szeretnék foglalkozni. Tudom, sablon dumának tűnik, de nem az, hidd el olyan szakra járok, ahonnan nagyon sokan kibuknak, az emberek nagy része akár éveket is csúszik a diploma megszerzésével, szóval nem az a tipikus csak legyen egy diplomám hely. :)

Csak ilyen helyen tudom elképzelni magam a jövőben, mindenképp ezt szeretném csinálni.

2012. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért tanulok ott, ahol tanulok, mert ez érdekelt, ezzel szeretnék foglalkozni, el sem tudok más szakmát képzelni magamnak.
2012. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én azért tanulok ott, ahol, mert abban, ami érdekel, felvételikor úgy tartottam, nem vok elég ügyes, és mert abban viszont ügyesnek tartottam magam, amit itt tudni kell - ide, jónevű egyetemre, fel is vettek, de hiába a tehetség, márha létezik ilyen, nem tudom megtalálni a helyem ezen a tudományterületen, mert többnyire csak kínlódok vele, viszonylag gyorsan (másfél év alatt) alaposan megvizsgáltam/átgondoltam a helyzetem, eljutottam arra a következtetésre, amit ma már biztosan állítok, h nem leendő diplomámból fogok megélni, mert igazán nem ez az, ami érdekel. márpedig - ezzel bíztatom magam - ha abban sikereket tudok elérni, ami kevésbé érdekel, milyen sikereket fogok elérni abban, ami érdekel.....
2012. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!