Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolások, egyetemisták!...

Főiskolások, egyetemisták! Nektek mennyi időtök van a barátaitokra?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel a barátaim 90%-a a szaktársam, ezért gyakorlatilag övék az egész napom.
2011. szept. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nagyon kevés hétvégén vagyunk csak együtt illetve szombatonként!
2011. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Első éves vagyok.

Szorgalmi időszakban barátnőmmel hetente 3-4-szer találkozok, ebből 2-3-szor hosszabb időre, haverokkal hetente 1-szer, nagyon ritkán 2-szer beülünk egész estére valahova.

Vizsgaidőszakban haverokkal sajnos úgy egyszer-kétszer találkozunk a 2 hónap alatt, barátnőmre igyekszem a legtöbb időt szánni, így vele akkor is el tudok tölteni heti 1-2 (akár egész) napot.

Barátnő, haverok szintén egyetemisták (mindannyian vizsonylag sokat tanulós szakon vagyunk).

Ja és eddig nem dolgoztam, most kezdek majd el. Mindenkire kevesebb időm lesz sajnos.

Remélem tudtam segíteni hogy kapj egy körülbelüli képet.

:)

2012. jan. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!