Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha bemegyek a szóbeli vizsgámr...

Ha bemegyek a szóbeli vizsgámra, kihúzóm a tételt mennyi az a minimum idő amit kötelesek adni a felkészülésre?

Figyelt kérdés
Én félórát hallottam, de nem vagyok benne biztos... :S
2009. jún. 6. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
annyi pedig
2009. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen szóbeliről van szó. Pl. fősulin annyi időd van, amíg az előtted lévő felel. Van, hogy csak 10 perc, van, hogy 50. Államvizsgán pl. átlag 40-50 perc.
2009. jún. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
30 perc a kotelezo. Ez azonban csak annak 30 perc tenylegesen, aki a nap legelejen van, utana mindig csuszik. Nekem a nap kozepen targyankent 45-60 percem is volt, ami a tetel forrasok es segedeszkozok segitsegevel valo kidolgozasat tette lehetove, a jegyzetkent hasznalt lapot meg lehet hasznalni felelet kozben, ugyhogy igazan nem nehez az erettsegi. :D
2009. jún. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fél óra. De ahogy írták, ha nem első vagy, ennél jóval több. Ha jól felkészülsz, a fele is elég. Jóval hamarabb végeztem, így volt időm kifigyelni az előttem levőeket és a vizsga menetét.
2009. jún. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tantárgy függő. Angolnál pl nincs
2009. jún. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
utolsó nap utolsó vizsgázója voltam. 5en voltunk, vagyis minden tárgyból 4 ember feletét hallgattam végig. már a hajamat téptem az unalomtól. szóval így mindenből 1 órám volt. de legtöbb tételem leírtam 15 perc alatt, a maradék 45ben meg malmoztam. halálra untam magam. van idő bőven, nyugi.
2009. jún. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az életedet is elunod, annyi időd lesz.
2009. jún. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! én ennek csak örülök, mert még tombol bennem az érettségi para meg a felvételi. Csak attól tartottam h esetleg kevesebb lesz mind félóra. Mert azért az a 30 perc kicsit megnyugtató számomra:D
2009. jún. 7. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!