Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valaki egy...

Lehetséges, hogy valaki egy vizsgára felkészülésre szán minimum egy teljes napot, mégsem bír összehozni egy kettest?

Figyelt kérdés
Aggódom, sűrű a vizsgaidőszak, én jól állok, a páromnak nehezebbek a tárgyai, de jó az esze. Pánikba van esve, hogy ezt a félévet is elszúrja (mint az már megtörtént vele egyszer). Azzal bíztatom, hogy ha egy tárgyra legalább egy napot szán úgy, hogy tényleg azzal foglalkozik, akkor nincs olyan, hogy nem sikerül. Majdnem minden hátralevő vizsgájára jut 2 vagy akár 3 nap felkészülési idő.
2010. jan. 11. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha reggel felkel időben, kávé, tanulás, ebéd+ kávé, tanulás este 10-11-ig kisebb szünetekkel plusz néha egy kis kaja, akkor nicns olyan, hogy egy kettest legalább ne lehessen összehozni. Gondolom vannak jegyzetei, van könyve, esetleg más segédanyag. Lehet nem marad meg túl sok minden vagy legalábbis a lényeg kulcsszavakban, de ha van esze, így össze lehet kaparni a kettest.
2010. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hova jártok mi? Nálunk van h 2 hét! tanulás után megbuksz..
2010. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán, nálunk is van olyan tantárgy.
2010. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs olyan tárgya, amire több száz oldalakat kéne megtanulnia, előadásokra, gyakorlatokra bejárt, könyv, jegyzet van. Ahogy elmesélte az eddigi vizsgáit, korrektnek tűnik minden, sok a feleletválasztós rész, illetve viszonylag pontosan tudják, miből kell készülni ahhoz, hogy sikerüljön. A gond az, hogy talán már nem is nagyon bízik magában, fél, hogy elbukik valamit.
2010. jan. 11. 19:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Az pedig, hogy valaki 2 hét tanulás után megbukik... :) Ott valakivel valami nagyon nincs rendben. Ezért hangsúlyoztam, hogy a tanárok normálisnak mondhatóak, nem a hallgatók vérét akarják.
2010. jan. 11. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Bíztasd őket, aki nem kockáztat, nem is nyerhet. Ha meg így áll hozzá, sajnos az olyan eredmáényt is von maga után, tapasztalat! Csúszott egy félévet, hát istenem, sokakkal megtörténi ksajnos, de ilyenkor pont hogy meg kéne embereln és 120%kal odatenni magát, hogy többet ez ne történjen meg. :)

Szurkolok neki, át tudom érezni a vizsgaidőszak súlyát :D

első voltam (és az évfolyamom is az fősulin :D)

2010. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mármint nem őket, csak őt :D
2010. jan. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!