Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jó, ha ebből a könyvből...

Jó, ha ebből a könyvből készülök fel az emelt biosz érettségire?

Figyelt kérdés

a növény és állattant a szerényis nagy fehér könyvből tanulom,azt mondta a tanárom,hogy az elég. Viszont embertant,biokémiát eddig a középiskolás könyvemből tanultam,de az csak középszint.IGaz hozattam hozzá másik könyveket,de ott meg oylan részletességgel van leírva,hogy az meg már sok. Igy ugy döntöttem hogy megrendelem a mozaikos :Biológia 11. - A sejt és az ember biológiája-t.

szerintetek jó ez a könyv?? én ugy gondoltam hogy ezt megtanulom, és még max hozzáolvasok a vaskos könyvemből,de mégis megnyugtató,hogy tudom,ezt kell tudnom,mert ebben van a követelmény,minthogy ész nélkül irogatok ki mindenféléket,és lehet azok nem is kellenek.

emellett még most fogom megrendelni a 130 biológia emelt tételes könyvet. Az viszont nem tudom mire jó,mivel már olvastam,de fuhh....nagyon durva :S


2012. febr. 26. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


ezek nagyon jó könyvek mármint ez a sorozat mozaikost nem ismerem.

a 130 tételes is nagyon jó, de miaz hogy nem tudod mire?! így akarsz érettségire menni. átnézhetnéd mondjuk a követelményrendszert és akkor tudod hogy mit kell megtanulni.

2012. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tessék:

[link]

2012. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
megvan a követelményrendszer, de arra nincs türelmem hogy mindent megnézzek és kikeresgessek egy másik könyvből,ezért kellene nekem ez a könyv,mert ebben a KÖVETELMÉNY van benne
2012. febr. 26. 19:29
 4/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem nagyon elvagy tájolva ugyanis egy olyan könyv sincs amiben minden benne lenne, am meg az emelt szint pont hogy megköveteli mondjuk azt, hogy sok dolgonak utána kell nézni meg kell hozzá egykis plusz szorgalom egyebek, erről szól énis ezt csináltam van egy tucat könyvem és egyiksem fedi le a követelményt, viszont összetudom szedni belőlük a dolgokat, ja és az interneten is tudsz keresgélni ha valamit nemtudsz!
2012. febr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát azt sejtettem hogy plussz dolog kell, mivel ahogy nézegettem az érettségiket,nemnagyon találkoztam érdekességeken kívűl mással. De azért megnyugtató lenne ha legalább ezt az anyagot tudnám már,és csak hozzáolvasgatni kellene,minthogy most azt se tudom mihez kapjak,mit tanuljak.
2012. febr. 26. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
aha értelek, de miez a nagy kapkodás csaknem kéthete találtad ki, hogy te bioszból mész (azért vagy ilyen felkészületlen)?
2012. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem, szeptember óta készülök tanárral. És kb 5 éve tudom hogy emelteznem kell, örülök hogy ezek a dolgok jobban érdekelnek,mint hogy egy normális választ adj. köszönöm
2012. febr. 27. 12:25
 8/8 anonim ***** válasza:
már neharagudj én megpróbáltam segíteni, azért mert te ilyen érthetetlen" vagy és várod a sültgalambot arról nem én tehetek, vess magadra!
2012. febr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!