Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan készülsz emelt biológia...

Hogyan készülsz emelt biológia érettségire?

Figyelt kérdés
Azon túl, hogy tanulod a könyvet. Miket lehet még csinálni? Én kihoztam a könyvtárból egy feladatgyűjteményt és azt csinálgatom illetve majd fogom a régi érettségi feladatsorokat, de ez így nagyon nem elég. Nem tudom mi egyebet tehetnék még?
2012. febr. 28. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én járok külön órákra a suliba a tanáromhoz heti 1 óra. De mivel ez nagyon kevés így külön tanárhoz járok, pontosabban egyetemi tanárhoz aki segít felkészíteni. A biosz könyvek emeltre nagyon kevesek a tanárom hozott vagy 8 könyvet és mindig kiadja hogy mit hol hogyan mennyit tanuljak meg, plusz a külön órákon gyakorló feladatokat oldunk meg.
2012. febr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért nem kell ennyire túlpörögni.

Egy normálisabb középsulis tankönyv elég, halál felesleges egyetemi könyvekből készülni. Nyilván nem azt fogják kérdezni ...Én különtanárhoz se jártam, mégis leérettségiztem.

Oldj meg sok feladatot, ennyi. Mást nem tudsz, és nem is kell tenned.

Persze azért a követelményrendszert nézd át, hogy ne maradjon ki semmi.

2012. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Közép és emeltszintű biológia érettségire felkészítő legjobb feladatgyűjtemény:

[link]

2012. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!