Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelentkeztem felvi.hu-n...

Jelentkeztem felvi.hu-n ügyfélkapu segítségével egyetemre bepipáltam hogy hhh vagyok és fel is töltöttem az igazolást erről, hitelesítettem múlthét szerdán és még azóta is 9000 forint hátralékot ír, ez miért van? Vagy majd eltűnik?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd amikor májusban kiküldik a regisztrációs csomagot, akkor kapni fog egy csekket, amin 0 ft befizetési összes lesz, amennyiben megfelelő papírokat csatoltál, és elfogadták, hogy 3H-s vagy. Én is +H-s vagyok, és én felhívtam az ügyfélszolgálatot, szal nyugi:)
2012. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt-van nálam is. Előbb ellenőrzik majd a papírokat, aztán tűnik el a hátralék.
2012. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a 0 forintról is kapok csekket? :D
2012. febr. 29. 16:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát vagy kapunk arról is, vagy egyáltalán nem küldenek csekket. :D Ezen nem tudtam kiigazodni én sem.
2012. febr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!