Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igénybe veszi valaki a Diákhit...

Igénybe veszi valaki a Diákhitel 2-t? Szerintetek megéri így önköltséges képzést bevállalni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hányan ellenzik és hányan vállalnák be a diploma megszerzése érdekében. Ki mit gondol az új illetve a régi diákhitelről?
2012. márc. 4. 01:29
 1/5 anonim válasza:
Van ismerősöm aki azt mondja, hogy soha többet semmilyen diákhitelt. Ugyanis az állam igérete ellenére drasztikusan felment a havi díja, és be ie bukta, illetve a java része akik felvették bebukták. Ebben az országban mindíg csak a bankok járnak jól, teljesen mindegy milyen neve van a vezetésnek.
2012. márc. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nem.

Ha közgazdász akarsz lenni, irány Bécs vagy Kolozsvár(csak 2 példa).

2012. márc. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én nem akarom a családom leterhelni azért lehet felveszem a diákhitel 2-t.de igazából pontosan nem beszéltük még ezt meg itthon... de bízom benne hogy el fogok tudni úgy helyezkedni hogy ne legyen gond a visszafizetéssel.
2012. márc. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én eleve nem jelentkeztem költségtérítéses képzésre. Szerencsére olyan szakok is érdekelnek, amiken van elég állami hely.

De ha költségtérítésesre jelentkeztem volna, nem hiszem, hogy felvettem volna a diákhitelt, inkább dolgoztam volna egyetem mellett (amit valószínűleg még így is kell majd). Még nem olvastam 1 pozitív tapasztalatot sem a diákhitellel kapcsolatban.

2012. márc. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az eddig felvehetőről én is csak rosszat hallottam... A diákhitel 2 pedig még egy nem kipróbált valami, de nem tudom mennyire hívogató... Írtam be önköltséges képzést is, mert valahogy úgy gondolom, hogy ha idén nem vesznek fel, akkor jövőre totál esélytelen leszek.
2012. márc. 4. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!