Önéletrajz kérdés?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Múlt hónapban záróvizsgáztam, viszont sajnos még nem kapom meg a diplomám, mert nincs meg mindkét nyelvvizsgám. Ebben az esetben ezt hogy írjam az önéletrajzomba? Pl. 2007-2012 XY főiskola "abszolutórium", diploma folyamatban?? Vagy miként lehetne?

Előre is köszönöm a segítséget.


2012. márc. 6. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:

2007- 2012 .. Főiskola, Budapest

- abszolutórium; száma: ... minősítése: ...

(a diploma megszerzéséhez szükséges .... fokú ... nyelvvizsga letétele folyamatban, megszerzésének várható ideje: ..... )


Én így írnám, igaz, nem tudom, hogy az abszolutóriumnak van-e valamilyen okmányazonosítója, illetve hogy ebbe beleírják-e majd a diplomád későbbi eredményét. Ha nem, vagy ha az eredményed nem olyan, amivel büszkélkednél, akkor az abszolutórium kiállításának dátumát tüntetném fel az azonosító helyett

2012. márc. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséged! Az igazolásomban szerepel: intézményi azonosító, törzskönyvi szám, és sorszám. Gondolom, ezek akkor felesleges dolgok, nem kell feltüntetnem.
2012. márc. 12. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Az intézményi azonosító felesleges egy önéletrajzba (mivel egy sorra feljebb leírod a kiállító intézmény nevét), a törzskönyvi számot és/vagy a sorszámot viszont tüntesd fel, így hivatalosabbnak tűnik.
2012. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor valahogy így jó lesz?

2008-2012

XY Főiskola

Szakirány:

Abszolutórium megszerzése: (ide jön a záróvizsga dátuma)

Törzskönyvi szám:

A diploma megszerzéséhez szükséges akármilyen nyelvvizsga letétele folyamatban, megszerzésének várható ideje: 2012. október

2012. márc. 12. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!