Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajz írásban segítenél?...

Önéletrajz írásban segítenél? Gyed-es kérdés!

Figyelt kérdés
Jelenleg GYED-en vok,kisfiam okt végén kezdi a bölcsit,állást keresek.Ezt hogyan írjam bele az önéletrajzomba,hogy emiatt ne utasítsanak el egyből?Vagy hagyjam ki?2009.okt-tól nem dolgozom,csak állományba vok előző munkahelyemen.
2011. szept. 26. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Én lehet, hogy kihagynám, hogy jelenleg GYED-en vagyok. Csak azt írnám bele, hogy mikortól dolgozom ezen a helyen, milyen munkát végeztem, valamint, hogy jelenleg is ott dolgozom, de váltani szeretnék ezért és ezért.

Aztán majd ha személyesen rákérdeznek, persze kénytelen leszek bevallani, de akkor is csak "szűkszavúan" nyilatkoznék erről a dologról, de legalább az állásinterjúig eljutnék és nem kapásból utasítanának vissza...

2011. szept. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!